MENU
Logo Made in Germany R+T Turkey 2017
İletişime geri dön

Enternasyonal Stuttgart Fuarı

Enternasyonal Stuttgart Fuarı

Enternasyonal Stuttgart Fuarı’nın temelleri, uluslararası ticaret fuarı sektöründe 70 yılı aşkın bir tecrübeye dayanıyor. Kamu ve özel sektör müşterileri için dünyadaki tüm ticaret fuarlarında ve sergilerinde katılımlar organize eder ve yılda yaklaşık 35 etkinlik düzenler.

Stuttgart Ticaret Fuarı, Baden-Württemberg eyaletinin ihracat odaklı ekonomisinin merkezidir. Bu pazarın anahtarı olarak hizmet odaklı arz ve talep bir araya getiriyor. Burada her yıl 70'ten fazla fuar ve sergi düzenleniyor.

Havalimanının hemen bitişiğindeki yeni fuar merkezi, yaklaşık 105.000 m²'lik bir salon alanına ve son teknoloji ürünü bir kongre merkezine ev sahipliği yapıyor.

Orta Avrupa'nın kalbi, Baden-Württemberg'de atıyor. Almanya'nın bu üçüncü büyük eyaleti, Avrupa'nın en güçlü ekonomik bölgelerinden biri olmasının yanı sıra, yenilikçi ve yüksek teknoloji şirketlerine de ev sahipliği yapmaktadır. En çok patent alan, ileri teknoloji ARGE harcamasında öncü ve DaimlerChrysler, Bosch, Porsche, SAP, Trumpf, Stihl, Hugo Boss gibi dünyaca ünlü şirketler, Baden Württemberg Eyaletini başarı ve ekonomik verimlilikle eşanlamlı hale getirir.

İletişim:
Landesmesse Stuttgart GmbH
Messe Stuttgart International
Messepiazza 1
70629 Stuttgart
Almanya

Telefon: +49 711 185602171
Faks: +49 711 185602555
E-mail: international@messe-stuttgart.de  İnternet: www.messe-stuttgart.de

 

Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
Bu, Alman katılımcılar ile temaslarınızı yönetmek için kullanacağınız kişisel ajandanızdır.