MENU
Logo Made in Germany
Tarafından sunulmuştur Logo BMWi
ile işbirliği içinde Logo AUMA
Key-Visual R+T Turkey 2017

R+T Türkiye 2017

1 – 4 Mart 2017 – İstanbul, Türkiye

R+T Türkiye 2017 Resmi Alman Pavyonuna Hoş Geldiniz!

R+T Türkiye 2017
1 – 4 Mart 2017
İstanbul, Türkiye

R + T TÜRKİYE 2017'deki resmi Federal Almanya pavyonuna hoş geldiniz!

Uluslararası panjur, kapı / güneşlik ve güneş koruma sistemleri için uluslararası bir ticaret fuarı olan R + T TÜRKİYE 2017, önde gelen ulusal ve uluslararası endüstri temsilcilerinin geniş ürün yelpazesini sunmaktadır. Bu fuar, sektördeki en yeni ürünlere ve endüstriyel gelişim eğilimlerine ayrılmış yegane fuardır.

Son on yılda hızlı ekonomik büyümesi itibariyle Türkiye, dünyanın en hızlı büyüyen pazarlarından biri olarak görülmektedir. Türk hükümeti, 2023 senesinde kutlanacak olan Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun yüzüncü yılına kadar ülke için iddialı ekonomik hedefler aramaktadır ve o zamana kadar dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olmak istiyor. Bu iddialı hedefe ulaşmak için kapsamlı bir önlemler kataloğu hazırlandı. Büyük inşaat projeleri teşvik edildi, küçük ve orta ölçekli işletmeler için destek programları tanıtıldı ve yenilikçi stratejik planlar sunuldu.

Bu bağlamda, modern stor panjur, kapı / giriş kapısı ve güneş koruma sistemleri alanlarında akıllı çözümler için sürekli bir ihtiyaç ve talep beklenmektedir.

Almanya Ticaret Sektörü Endüstrisi Birliği (AUMA) ile işbirliği içinde Federal Almanya Ekonomi ve Enerji Bakanlığı (BMWi), Almanya’dan bir grubunun katılımını onaylıyor ve 10 şirkete en gelişmiş ürünlerini tanıtabilmesi için Türkiye'nin önde gelen sektör oyuncularına ve karar vericilerine tanınmış servislerini sunuyor. Alman sunumuna önderlik ​​yapan derneklerden biri olan Almanya Kepenk ve Güneş Koruma Ürünleri Üreticileri ve Tesisatçıları (BVRS) Alman delegasyonuna eşlik ediyor ve resmi Alman bilgilendirme standı vasıtasıyla fuarda profesyonel tavsiyelerde bulunacak.

Federal Almanya Ekonomi ve Enerji Bakanlığı (BMWi), Ticaret Fuar Endüstrisi Birliği (AUMA) ve destekleyen dernekler, Almanya Kepenk ve Güneş Koruma Ürünleri Üreticileri ve Tesisatçıları (BVRS) ve Çelik ve Metal İşleme Endüstrisi (WSM) tüm katılımcılara başarılı bir gösterim diliyor ve Alman standında tüm ziyaretçilere No. D105, Salon 8'de sıcak bir karşılama sunmak istiyoruz.

Alman Pavyonundaki katılımcılar

Ürünler

Sundrape GmbH
Type 5072
Stand numarası: Hall 8 - D105-3

Junkers & Müllers GmbH
pleated blind "SETO METALLIC"
Stand numarası: Hall 8 - D105-2

Junkers & Müllers GmbH
roller blind "CARINA"
Stand numarası: Hall 8 - D105-2

Junkers & Müllers GmbH
double roller blind "PALAZZO DUO"
Stand numarası: Hall 8 - D105-2

Tüm Alman katılımcıları ve ürünlerini görüntüle

Haber ve İnovasyonlar

Haber ve İnovasyonlar
Fuar Organizatörünüz

Fuar Organizatörünüz

Yazdırma listesi  |  PDF olarak kaydet
Bu, Alman katılımcılar ile temaslarınızı yönetmek için kullanacağınız kişisel ajandanızdır.